Illustrated White Cats

Jäsenyhdistykset

Näyttökuva 2019-1-21 kello 23.02.43.png

Imatran Merkonomit ry

Näyttökuva 2019-1-21 kello 23.02.43.png

Kaakkois-Suomen Liiketalous ry

Näyttökuva 2019-1-21 kello 23.02.43.png

Kanta-Hämeen LTA ry

pj. Antti Vättö

Kivisenojantie 4 E 20
13500 Hämeenlinna
puh. 050 349 9584
antti.vatto@gmail.com

Näyttökuva 2019-1-21 kello 23.02.43.png

Kokkolanseudun Merkonomit ry

pj. Kari Moilanen

Vanhankartanontie 34 as. 5
67100 Kokkola
puh. 0400 510 940

 

Näyttökuva 2019-1-21 kello 23.02.43.png

Kuopion Seudun Liiketalous ry

pj. Seppo Koski

Ruukinpolku 1
70910 Vuorela
puh. 044 057 7083
koski.seppo@dnainternet.net

Näyttökuva 2019-1-21 kello 23.02.43.png

Lahden Seudun Liiketalous ry

pj. Ahti Vappula

 

puh. 050 597 5046

Näyttökuva 2019-1-21 kello 23.02.43.png

Lapin Merkonomit LTA ry

pj. Markku Halvari

Häkinvaarantie 103,
97130 Hirvas

puh. 040 768 3959
markku_halvari@hotmail.com

Näyttökuva 2019-1-21 kello 23.02.43.png

LTA Hyvinkää ry

pj. Tarja Hyytinen

Kuutamontie 3 E 18
05800 Hyvinkää
puh. 040 734 4872
hyvinkaa@liiketaloudenliitto.fi

Näyttökuva 2019-1-21 kello 23.02.43.png

Länsirannikon

Liiketalous LTA ry

Näyttökuva 2019-1-21 kello 23.02.43.png

Läntisen Uudenmaan Liiketalouden ammattilaiset

pj. Juha-Matti Koskinen



www.lalta.fi
hallitus@lalta.fi

Näyttökuva 2019-1-21 kello 23.02.43.png

Merkonomiliitto ry

pj. Hannele Tamminiemi

puh. 09 2294 7171
merkonomiliitto@liiketaloudenliitto.fi

Näyttökuva 2019-1-21 kello 23.02.43.png

Merkonomföreningen Modul rf

ordf. Johan Uusimäki

Alpvägen 21 C
02700 Grankulla
modul@liiketaloudenliitto.fi

Näyttökuva 2019-1-21 kello 23.02.43.png

Mikkelin Liiketalouden Ammattilaiset MiLTA ry

Näyttökuva 2019-1-21 kello 23.02.43.png

Oulunlaakson Merkonomit LTA ry

pj. Jarkko Välikangas

Kaarretie 4 G 3
90500 Oulu
puh. 0400 912 898
oulunlaakson.merkonomit@gmail.com

jarkko.valikangas@gmail.com

Näyttökuva 2019-1-21 kello 23.02.43.png

pj. Aila Aho

Toimisto: Kauppakatu 21 A 3

60100 Seinäjoki

puh. 0400 827 905

aila.aho@gmail.com

paalta_logo.png

Pääkaupunkiseudun Liiketalous LTA ry

pj. Ritva Kyynäräinen

Marunantie 7 C
04300 Tuusula
puh. 040 580 4044
paalta@liiketaloudenliitto.fi

SLK Kilta ry Mercurius.jpg

pj. Kirsti Barannik

Kasöörinkatu 4 A 118
00520 Helsinki
puh. 050 521 6011

kirsti.barannik@slk-kilta.fi

www.slk-kilta.fi

Näyttökuva 2019-1-21 kello 23.02.43.png

Vaasanseudun Liiketalous LTA ry

Näyttökuva 2019-1-21 kello 23.02.43.png

Varsinais-Suomen Liiketalous LTA ry

varsinais-suomi@liiketaloudenliitto. fi

Näyttökuva 2019-1-21 kello 23.02.43.png

Keski-Suomen Liiketalous LTA ry

pj. Harri Holttinen

sihteeri Sari Ohra-aho

puh. 0400 546 280
Viitaharjuntie 17, 40250 Jyväskylä
keski-suomi@liiketaloudenliitto. fi